Türkiye, Müge Anlı’daki su satıcısını konuşuyor! Kandırdı… Borçlandırdı… Tehdit etti…

Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşanan olay izleyicileri şaşırttı. Programa Ankara’dan katılan 31 yaşındaki Birsen Eroğlu’nun başına gelenler, herkesi şoke etti.

Genç kadın, su satıcısı sevgilisinin kendisini tam 500 bin TL dolandırdığını söyleyerek Müge Anlı’dan yardım istedi.

KANDIRDI… BORÇLANDIRDI… TEHDİT ETTİ

Başından geçenleri anlatan Birsen Eroğlu, “Sevgilim Oğuzhan İşbeceren, su satıcısıydı. 2022’de tanıştık. Ben üç üniversite bitirdim, dördüncüyü okuyorum. Tanıştıktan sonra arkadaşlığımız devam etti. ‘Sevgilim olursan evde oturursun derslerine daha iyi çalışırsın’ dedi. O kadar tatlı dilli konuşuyordu ki ‘Kalbine aşık oldum’ dedi.

Genç kadın “Kedilerimi bile sevdiğini söylemişti. Ancak her şey yalanmış. Bana önce banka hesabı açtırdı. Bu hesaptan 10 bin 50 bin 247 bin TL’lik borca soktu beni. Senetle oyun konsolu beyaz eşya bile aldırdı…”

“Borçlar geldiğinde de birinci taksiti ödedi sonra ödememeye başladı. Ailem üzerinden tehdit etti ve korkuttu beni. Tatlı dille kandırıldım. ‘Seni seviyorum hadi bana banka şifreni at’ dedi. Bir gün dolandırıldığım aklıma gelmedi” dedi.

O CİNAYET SONRASI HAREKETE GEÇTİ

500 bin TL kaybına rağmen Birsen’in Oğuzhan’dan şüphe duymasını sağlayan olay ise Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ele alınan Hasan Hüseyin Çelik cinayetiydi.

Hasan Hüseyin Çelik cinayetinde Oğuzhan isimli bir kişinin adının geçmesi, Birsen Eroğlu’nu şüphelendirdi. Genç kızın annesine durumu anlatmasıyla birlikte dolandırıldığı ortaya çıkarken anne-kız Müge Anlı’nın programına geldi.

CANLI YAYINA KATILDI… İDDİALARI REDDETTİ

Ancak Birsen’in iddialarına katılan canlı yayına katılan Oğuzhan, “Ekranı şimdi açtım. Ortada hiçbir şekilde tehdit yok. Bütün mesajlarının ekran görüntüsünü aldım. Çektiğimiz olan kredi var ama ödemelerim de var” şeklinde iddiaları reddetti.

İddiaların odağındaki sevgili, borçlarını ödeyeceğine dair söz verdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x